Солонянські поліцейські разом з рибоохоронним патрулем викрили незаконний вилов риби сіткою, не зважаючи на те, що триває період нересту.

Дата: 03.05.2019 09:45

23.04.2019 надійшло повідомлення від небайдужих рибалок, щодо вилову риби забороненим знаряддям.

Працівники відомства одразу виїхали на вказане місце події та виловили 5 сіток з рибою та черепахами. Вся риба та черепахи були відпущені до водойми, а знаряддя вилову (сітки) знищені.

Нагадуємо що за незаконне зайняття рибним промислом, що завдало істотну шкоду, передбачена кримінальна відповідальність відповідно до ст. 249 ККУ – штраф від 1 700 до 3 400 грн або обмеження волі на строк до трьох років, з конфіскацією знарядь і засобів промислу.