Виконком Солонянской селищной ради, КП «Солонянське ЖКУ» та Громадська організація «ПЕРСПЕКТИВА 2020» спільно приділили увагу питанням очищення каналізаційних стоків в Солонянської ОТГ. Проблеми відомі: проблеми очищення стоків в смт.Солоне, с.Надіївка, повна відсутність інфраструктури для очищення каналізаційних стоків в с.Василівка, незадовільна робота очисних споруд в с.Аполлонівка.
Будівництво масштабних очисних споруд традиційного типу вимагає багато території, а також грошей, яких немає в бюджеті Солонянсокй ОТГ. Чи існують альтернативні варіанти? Для пошуку рішення запросили експерта Зеленої палати Дніпропетровської торгово-промислової палати Зудікова Олександра Борисовича, який провів обстеження і зайнявся вивченням питання