Фото без опису04 квітня відділом освіти виконавчого комітету Солонянської селищної ради проведено засідання атестаційної комісії ІІ рівня. Вже як стало традицією захід проходив в теплій атмосфері за чашкою кави та чаю.
Засідання розпочала Грекова Ірина Вікторівна-голова атестаційної комісії ІІ рівня, начальник відділу освіти, яка зосередила увагу присутніх на загальних вимогах до атестації педагогів як системи заходів, спрямованих на стимулювання підвищення їх професійної компетентності, підкреслила необхідність дотримання вимог діючого Типового положення про атестацію педагогічних працівників та наголосила про те, що в 2018-2019 навчальному році на розгляд комісії надійшло атестаційних матеріалів на 23 педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти та дошкільної освіти.

За підсумками роботи комісії було підтверджено:
- 21 працівнику раніше присвоєну кваліфікаційну категорії «спеціаліст вищої категорії»
- 4 педагогам раніше присвоєне педагогічне звання «старший учитель» та 9 особам – «учитель методист» і «вихователь-методист»;
Поповнили лави педагогічних працівників, які вже мають педагогічні звання
5 чоловік, з них 4 педагогам присвоєно звання «старший учитель» та 1 вчителю- «учитель-методист».
Атестаційною комісією ІІ рівня порушено клопотання про нагородження:
- Подякою відділу освіти виконавчого комітету Солонянської селищної ради -1 особу та 3- Грамотами відділу освіти виконавчого комітету Солонянської селищної ради;
- 10 чоловік- Грамотами Департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА;
- 4 - Подяками Міністерства освіти і науки України
- 2 - Грамотами Міністерства освіти і науки України.
Вітаємо педагогічних працівників з успішною атестацією та бажаємо ще більшого креативу, цілеспрямованості, творчого запалу, активності в міжатестаційний період!