Відділ освіти виконавчого комітету Солонянської селищної ради інформує про організацію роботи по розробці стратегії розвитку освіти

Дата: 12.03.2019 09:21

12 березня в сесійній залі Солонянської селищної ради відбулося організаційне засідання робочої групи по виробленню стратегічних завдань і практичних кроків розвитку галузі освіти Солонянської громади.
Начальник відділу освіти Грекова І.В. надала алгоритм роботи по розробці та подальшої реалізації стратегії розвитку освіти.
Присутні отримали вичерпні відповіді та пояснення, а також висловили власну думку, бачення та пропозиції щодо організації роботи по розробці стратегії.
В обговоренні взяли участь керівники закладів освіти Солонянської селищної ради, батьки учнів та вихованців, староста Василівського старостинського округу Кінаш О.Л., громадський радник Кіприч С.А., громадські активісти Марчук М.А. та Кашлюченко О.Ю.
Наразі члени робочої групи організовують проведення внутрішнього та зовнішнього моніторингу стану системи освіти Солонянської громади.
На підставі отриманих результатів буде визначено місію, стратегічні та операційні цілі, завдання необхідні для їх реалізації.
Наступне засідання відбудеться в квітні. Час, дату та місце проведення буде повідомлено додатково.
Тож, хто не встиг має змогу долучитися до нашої групи.