Влада та громада: як мешканцям впливати на прийняття рішень у Солонянській ОТГ?

Дата: 25.02.2019 15:04

27 лютого 15:00 в залі засідань виконавчого комітету Солонянської селищної ради (Дніпропетровська обл., смт. Солоне, вулиця Гагаріна, 7) відбудеться публічна консультація з заінтересованими сторонами щодо можливих шляхів співпраці між владою та активними мешканцями Солонянської ОТГ.

Розвиток взаємодії органів місцевого самоврядування та громадських організацій є однією з найактуальніших проблем для сучасних ОТГ. Адже потреба участі мешканців у житті громад фактично не забезпечується. Сільська рада Солонянського ОТГ відкрита до співпарці з жителями ОТГ, тому місцеві активісти вирішили створити Громадську раду, яка б надавала консультативну допомогу в управлінні, розробці нормативних документів, комунікації та розвитку партнерських відносин з громадськими об'єднаннями.

Громадська організація ГО “Центр UA” разом із представниками ради Солонянської територіальної громади, громадськими організаціями та активістами обговорять способи створення Громадської ради та варіанти налагодження співпраці влади та громади.

Питання публічної консультації:

1. Як залучити активних мешканців громади до прийняття рішень?

2. У який спосіб інформувати громаду про справи ОТГ та мотивувати їх до громадської активності?

Учасники консультації:

• Михайло Копейко, Солонянський селищний голова
  • Сергій Кіприч, громадський активіст
  • Вірослав Цюп’як, представник ГО“Центр UA” в Дніпропетровській області.

За додатковою інформацією звертайтесь до Цюп’яка Вірослава 073 126 08 32.

Захід відбувається за фінансової підтримки Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку “U-LEAD з Європою”. Програма “U-LEAD з Європою” спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.