Шановні жителі громади!

Відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства інформує:

Завданнями відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства виконавчого комітету Солонянської селищної ради   на виконання вимог Закону України « Про регулювання містобудівної діяльності » є надання адміністративних послуг з питань оформлення документів на забудову земельних ділянок  - надання Будівельного паспорта та Містобудівних умов і обмежень, Паспортів прив’язки тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності а  також Висновків щодо відповідності затвердженій містобудівній документації розроблених проектів землеустрою.

Надання адміністративних послуг

1.Реквізити державного органу, що здійснює послугу

52400, Дніпропетровська область смт Солоне, вул. Гагаріна, буд.7

Відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства

2.Перелік категорій одержувачів, у тому числі вразливих верств населення

Адміністративну послугу одержують:   фізичні та юридичні особи.

3.Перелік документів необхідних для надання послуги:

Будівельний паспорт:

Для отримання  даної адміністративної послуги забудовнику необхідно надати до відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства  належним чином засвідчені копії:

* документа на право власності або користування  земельною ділянкою;

* згоди співвласників земельної ділянки (житлового будинку) на забудову зазначеної земельної ділянки, технічний паспорт;

*ескіз намірів забудови (місця розташування будівель і споруд на земельній ділянці,  відстані до сусідніх земельних ділянок та розташованих на них будівель);

*проект будівництва (за наявності); за відсутності проекту – плани поверхів, фасади з максимальними відмітками висотності;

*технічні умови щодо інженерного забезпечення об’єкта будівництва (електропостачання, водопостачання);

4.Склад і послідовність дій одержувача та адміністративного органу, опис стандартів надання послуги

*забудовник звертається з письмовою заявою до органу містобудування та архітектури

*орган містобудування та архітектури на підставі поданих документів готує вимоги до забудови земельної ділянки

5.Вимоги до строку надання адміністративної послуги

*Час прийому одержувача для звернення щодо надання адміністративної послуги з понеділка по четвер з 10-00 до 17-00: п’ятниця з 8-00 до 16-00.

*Строк надання адміністративної послуги 10 робочих днів починаючи з дня звернення.

6.Вичерпний перелік підстав для відмови у наданні  адміністративної послуги :

*підставою для відмови є невідповідність наміру забудови вимогам містобудівної документації, будівельним нормам, стандартам і правилам.

7.Опис результату, який повинен отримати одержувач

*Будівельний паспорт є підставою для подання повідомлення про початок  виконання будівельних робіт

8.Інформація про платність або безоплатність надання адміністративної послуги та розмір плати за її надання, якщо плата передбачена

*Надання адміністративної послуги здійснюється на безоплатній основі.

Забудова ділянки не вважатиметься самочинною в разі якщо забудовник на підставі Будівельного паспорта подає повідомлення про початок будівельних робіт до Департаменту Державної архітектурно-будівельної інспекції у Дніпропетровській області  .

Будівельний паспорт оформляється як на нове будівництво так і на добудови до існуючих будинків, на  реконструкцію житлових будинків, будівництво господарських будівель і споруд.

Начальник відділу

СЕРГЄЄВА ОЛЕНА ВАСИЛІВНА