Чергова перемога! Вітаємо!

Дата: 19.12.2018 11:26

Начальник відділу освіти виконавчого комітету Солонянської селищної ради та автор практики «Інклюзивний освітній простір Солонянської об’єднаної територіальної громади» Грекова Ірина Вікторівна презентувала Солонянську громаду під час підсумкової конференції конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування 2018», яка відбулася 18 грудня в м.Київ.

Диплом за І місце та Кристал за перемогу в конкурсі «Кращі практики місцевого самоврядування» за практику «Інклюзивний освітній простір Солонянської об’єднаної територіальної громади» вручив Віце-прем’єр-міністр України- Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко.