Фото без опису16 та 18 жовтня 2018 року на футбольних полях закладів освіти смт. Солоне відбувся відкритий турнір з футболу на приз «Кубок Мера». В змаганні прийняли участь 12 команд, серед яких були представлені не лише команди закладів освіти нашої громади, а й Солонянського району та інших об’єднаних територіальних громад.
Юні спортсмени показали добру підготовку та прагнення до перемоги. Але перемогли найсильніші.
ІІІ місце – Башмачанської СШ
Усі призери отримали кубки, медалі та грамоти, а головним призом став Кубок Мера, який отримала команда переможців у старшій групі а ще кожна команда в незалежності від результату отримала в подарунок футбольний м’яч.
На згадку про цей матч селищний голова Солонянської ОТГ Копейко М.М. передав юним футболістам солодкі подарунки.
Вітаємо учасників змагання та бажаємо подальших успіхів та перемог!