Реєструйтесь на безоплатний курс «Єдина Україна: становлення національної ідентичності» на Освітній онлайн-платформі Зрозуміло
А ви вмієте розпізнавати фейки?
Як придумати надійний пароль, який запам'ятати просто, вгадати неможливо?
Використовуйте для створення паролів фрази. Це можуть бути цитати, рядки з віршів, пісень, ваші потаємні мрії, плани, важливі для вас думки тощо.
Увага! Шахраї викрадають акаунти в месенджерах!
Зловмисники використовують нову схему, щоб отримати доступ до ваших облікових записів у месенджерах. Вони розсилають повідомлення з проханням проголосувати за дітей у конкурсах мистецтва. Про це повідомляє команда CERT-UA.
Двофакторна автентифікація як спосіб захиститися від шахраїв
Продовжуємо комунікувати в рамках Всеукраїнська інформаційна кампанія з платіжної безпеки #КібербезпекаФінансів
Шахраї можуть використовувати будь-які ситуації у своїх інтересах. Проблеми з енергопостачанням в Україні не є винятком.
Через масовані ворожі атаки на енергосистему країни виникає дефіцит потужності, що призводить до обмеження постачання електроенергії. Українцям важливо стежити за графіками відключень, щоб організувати свій побут у таких умовах.
Кіберполіція попереджає про нову шахрайську схему
«Проголосуй, будь ласка, за Марію у конкурсі танців», - обережно, шахраї розсилають подібні повідомлення та зламують Telegram-акаунти
Реєструйтесь на Міжнародну онлайн-конференцію з медіаграмотності
Реєструйтесь на Міжнародну онлайн-конференцію з медіаграмотності, яку організовують Smart Angel cпільно з 1+1 media, Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки, Український інститут медіа та комунікації.
Хакерські атаки та як від них захиститися: рекомендації кіберполіції
Хакери, наряду з шахраями, є однією з небезпек сучасного інтернету. Тому для безпечного користування мережею корисно бути обізнаними щодо основних методів кібератак і способів захисту від них.
Проходьте безкоштовний навчальний курс "Ключові правила інформаційної гігієни" на освітній платформі Зрозуміло
Розпізнати ворожі інформаційні атаки та зменшити їхній вплив допоможуть вісім правил від Оксани Мороз, засновниці ініціативи з інфогігієни «Як не стати овочем»:
Навчіться розпізнавати фейки. Перегляньте навчання від Adobe і Мінцифри
Штучний інтелект розвивається і допомагає оптимізовувати процеси у різних сферах. Проте є і негативні кейси, коли ШІ використовують для створення фейкового візуального контенту та поширення пропаганди й дезінформації. Щоб навчити українців розпізнавати фейки, провели воркшоп спільно з Adobe. Експерти компанії поділилися: