Відбулось засідання чергової сесії Солонянської селищної ради

Сьогодні відбулось засідання 40 сесії Солонянської селищної ради. У роботі сесії взяло участь 16 депутатів. На порядок денний було винесено 65 питань, які детально опрацьовувались на засіданнях постійних комісій.

Нові можливості чат-боту "Буду мамою"

Чат-бот “Буду мамою” поповнився відповідями на поширені питання майбутніх матусь. Щоб швидко дізнатися необхідну інформацію, скористайтеся зручним для вас месенджером:

Інформуємо про проведення громадського обговорення про перейменування вулиць в населених пунктах Солонянської громади

Інформуємо про проведення громадського обговорення у формі електронних консультацій щодо найменування (перейменування) населених пунктів, вулиць, провулків, проспектів площ, парків, скверів та інших споруд, розташованих на території Солонянської громади.