Дієва вправа, щоб відновити зв’язок зі своїм тілом від Всеукраїнської програми ментального здоров'я "Ти Як?"

Хвилинка повернення до себе. Ділимося з легенькою, але дієвою вправою, щоб відновити зв’язок зі своїм тілом. А ще - навчитися помічати усі відчуття та приймати їх.

«Діброва перемоги» в Солонянському ліцеї

До Дня довкілля одинадцятикласники Заклад загальної середньої освіти "Солонянський ліцей" разом із вчителями та працівниками ліцею висадили різноманітні саджанці дерев.

Пам’ятка учасникам російсько-української війни

Громадська організація Юридична сотня спільно з фахівцями Міністерства у справах ветеранів,Міністерство соціальної політики України, Міністерство оборони України та Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine розробила “Пам’ятку учасникам російсько-української війни”.

20 квітня – Міжнародний день вдячності волонтерам

Волонтери - люди з великими серцями і неймовірною любов’ю до Батьківщини, справжні патріоти, які у найнебезпечніші часи пліч-о-пліч із нашими Захисниками та Захисницями. Хтось активно донатить на потреби ЗСУ, хтось шукає машини і дрони, хтось готує домашню їжу і смаколики, хтось шиє, ремонтує, шукає, доправляє… І кожен невпинно вірить і наближає Перемогу України

Поліція доставляє до центрів комплектування людей, яких розшукують ТЦК

Підрозділи Національної поліції отримують звернення від центрів комплектування щодо тих, хто ухиляється від призову і доставляють таких людей до ТЦК та СП, після цього на цих громадян складаються адміністративні протоколи.