Програма USAID АГРО та ВАГ запрошують всіх, хто отримав насіння в межах цієї ініціативи, взяти участь у фото флешмобі «Врожай нескорених»

Під час весняної посівної Всеукраїнська асоціація громад  за ініціативи USAID передала 40 000 домогосподарств насіння різних овочів.

Відбувся навчальний тренінг для працівників служби у справах дітей та фахівців із соціальної роботи

З 31 липня по 2 серпня Благодійна організація «Надія і житло для дітей» провела навчальний тренінг для працівників служби у справах дітей та фахівців із соціальної роботи Дніпропетровської області. У тренінгу взяла активну участь фахівець із соціальної роботи Центру надання соціальних послуг Ольга  Зінов’єва.

Як спілкуватися з військовими, які щойно прибули з фронту

Ви міцно обіймаєте батька, брата чи сестру, вашу кохану людину, яка ще вчора ночувала в окопі під обстрілами. Чи думали ви, що скажете в цей момент? Про що запитаєте вдома? Як будете слухати численні історії або ж довгу тишу?

З 1 серпня 2023 року Держпраці розпочала інформаційну компанію «Виходь на світло!»

Це черговий крок до формування у суспільства розуміння важливості оформлення трудових відносин. Кампанія спрямовується на працівників і роботодавців, які продовжують працювати, але при цьому уникають належного оформлення трудових відносин та сплати податків.

ДТЕК інформує про планове відключення електроенергії 5 та 6 серпня

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК Дніпровські електромережі" планує проведення профілактичних робіт у межах Солонянської громади.

Понад 2 тисячі немовлят Дніпропетровщини безоплатно отримали неонатальну допомогу

Понад дві тисячі немовлят Дніпропетровщини безоплатно отримали медичну допомогу в складних неонатальних випадках. Допомога немовлятам, які народилися передчасно або мають складну патологію, є безоплатною. Це пріоритетна послуга в Програмі медичних гарантій, яка оплачується за одним із найвищих тарифів та надається в межах пакета «Медична допомога новонародженим у складних неонатальних випадках».