Завдання тилу - підтримувати фронт!

Продовжуємо працювати та бути надійним тилом для наших Збройних Сил України. Вкорте передали смаколики, продукти харчування та мед. Щиро дякуємо усім, хто долучається!

Пишаємо здобутками наших талановитих школярів!

Друзі, команда нашого Солонянського ліцею стала переможцем обласного відбору найбільшої фінансової вікторини Європи European Money Quiz 2024 та представить Дніпропетровщину в Національному відборі, який відбудеться вже у березні!

Впроваджуємо Шкільний громадський бюджет

На початку року навчання щодо створення і реалізації проєктів шкільного громадського бюджету пройшли відповідальні представники шкіл нашої громади, тепер – настала черга школярів.

Рятувальники завітали до Солонянської гімназії

Днями інспектори Дніпровського району провели навчання для учнів Солонянської гімназії на тему мінної безпеки. Рятувальники розповіли про ключові правила безпеки в мирному житті та під час війни.

МОН затвердило календарний план проведення НМТ-2024

НМТ-2024 вступники складатимуть з 14 травня до 25 червня під час основної сесії та з 11 до 19 липня — додаткової. Такий календарний план Міністерство освіти і науки України затвердило в наказі від 22 лютого.