На базі Солонянської багатопрофільної лікарні буде проводитись навчання по наданню первинної долікарняної медичної допомоги

Щодня (крім суботи та неділі) об 11:00 на базі Солонянської багатопрофільної лікарні буде проводитись навчання по наданню первинної долікарняної медичної допомоги. Збір біля реєстратури.

Дніпропетровськгаз працює в посиленому режимі та забезпечує безперебійне газопостачання мешканцям області

Спеціалісти Дніпропетровськгазу продовжують працювати у посиленому режимі з дотриманням вимог воєнного стану. Наші фахівці роблять все можливе для безперебійного розподілу газу мешканцям області. Усі чергові бригади аварійно-диспетчерської служби, виробничі служби, підрозділи служби експлуатації систем газопостачання напоготові.

Пенсійний фонд України інформує

До Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області часто звертаються з проханням розтлумачити, що таке добровільна участь у системі загальнообов'язкового державного пенсійного страхування, чи всі можуть скористатись правом добровільної участі, який зиск від цього?

Про виплату пенсій у березні 2022 року

Відділ обслуговування громадян №6 (сервісний центр) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області повідомляє, що виплата пенсії у березні 2022 року буде забезпечуватись у строки, визначені законодавством, та з урахуванням особливостей, передбачених постановою Кабінету Міністрів України від 26 лютого 2022 р. № 162.

Чому у Дніпрі та по області лунають звуки сирени після повідомлення «Відбій тривоги»: роз’яснення:

Фахівці пояснюють, що механізм сигналу тривоги неможливо вимкнути одразу з натисканням кнопки. Це певний процес, тому повідомлення надходить до населення раніше, як тільки загроза минула, а звуки сигналу ще чутно деякий час.