Відбулось засідання комісії з розгляду питань надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України.

Солонянська громада отримала новий шкільний автобус

Солонянська громада отримала ключі від новенького автобуса «ЕТАЛОН». Це комфортний, сучасний автобус українського виробництва, який укомплектований усім необхідним. «Школярик» розрахований на 31 місце та зручний для перевезення дітей. М’які сидіння обладнані пасками безпеки. Є «тривожна кнопка» для виклику водія, а також usb-роз’єми для підзарядки ґаджетів. Автобус комфортний для пасажирів та водія.

ДТЕК інформує про планове відключення електроенергії 12 листопада

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК Дніпровські електромережі" планує проведення профілактичних робіт у межах Сoлoнянської громади.