Покроковий алгоритм як оформити пенсію за допомогою "Дія.Підпис"

Відділ обслуговування громадян № 6 (сервісний центр) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області інформує, як оформити пенсію за допомогою "Дія.Підпис":

ДТЕК інформує про планове відключення електроенергії 12 квітня

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК Дніпровські електромережі" планує проведення профілактичних робіт у межах Сoлoнянської громади.

Військовий облік: що потрібно знати

Повномасштабне вторгнення ворога обернулося міграцією українців. Тікаючи з-під окупації та обстрілів, одні люди виїжджають за кордон. Інші шукають прихисток у більш безпечних регіонах країни. Серед них є призовники, військовозобов'язані і резервісти. Для актуалізації їхніх даних, а також оновлення інформації у Єдиному державному реєстрі по всім військовозобов’язаним ввели нові правила обліку.

Гранти для бізнесу від держави

Українці подали майже 23 тисячі заявок за програмою єРобота. єРобота -це можливість отримати грант до 8 млн грн від держави на розвиток свого бізнесу. За 10 місяців у програмі взяли участь 22,9 тисяч українців. Адже податися на грант можна за лічені хвилини онлайн - на порталі Дія.

Пенсійний Фонд України анонсує проведення "Прямої телефонної гарячої лінії" 11 квітня

Відділ обслуговування громадян № 6 (сервісний центр) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області повідомляє, що 11 квітня 2023 року з 10-00 до 11-00 за телефоном 073 432 82 78 відбудеться «Пряма телефонна гаряча лінія».