14 березня – День українського добровольця

Добровольці - це люди, які з власної волі, за покликом серця пішли захищати рідну землю від окупантів! З початком повномасштабного вторгнення тисячі українців стали добровольцями! Зараз це наші мужні захисники та захисниці!

Допомагаємо ЗСУ разом

Кожен свідомий громадянин намагається бути максимально корисним і допомогти нашим захисникам. Аби подякувати та підтримати наших героїв, працівники виконавчого комітету Солонянської селищної ради, її установ та організацій, шкіл, дошкільних та позашкільних установ, медицини (Центру первинної медико-санітарної допомоги та Багатопрофільної лікарні), культури вкотре перерахували свій одноденний заробіток на потреби та допомогу воїнам Збройних Сил України та військовослужбовців.

ДТЕК інформує про планове відключення електроенергії 16 березня

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК Дніпровські електромережі" планує проведення профілактичних робіт у межах Сoлoнянської громади.

Дніпропетровськгаз: рахунки за доставку газу вже в особистих кабінетах споживачів

На сайті 104.ua в особистих кабінетах клієнтів АТ «Дніпропетровськгаз» вже сформовані платіжки за розподіл блакиного палива, які можна завантажити та сплатити онлайн. Здійснювати оплату за послуги з доставки газу потрібно до 20 числа місяця. Тариф за розподіл, реквізити, способи та терміни оплати, а також особові рахунки споживачів залишаються без змін.

ДТЕК інформує про планове відключення електроенергії 14 та 15 березня

Спортивні вихідні Солонянщини

Вчора, 11 березня, волейбольна команда із Солоного взяла участь у обласному чемпіонаті з волейболу під девізом Рухайся до Перемоги України «Ігри мужніх» серед чоловічих збірних.