З Днем підприємця України!

Шановні підприємці, вітаємо вас із професійним святом! Щиро дякуємо, що в цей нелегкий для нашої держави час, ви берете активну участь у вирішенні економічних та соціальних проблем. Дякуємо, що робите свій внесок у бюджет нашої Солонянської громади, за те, що чесно сплачуєте податки, долучаєтесь до важливих волонтерських та соціальних проєктів, допомагаєте воїнам, вболіваєте за рідну Україну!

Не втомлюємося щиро дякувати нашим Захисникам!

Освітяни Солонянщини, всі батьки та учні дякують нашим Захисникам за все, що вони роблять, за їх відданість Україні та за Перше вересня. І нехай початок навчального року для всіх важкий та незвичний, однак ми твердо віримо в Перемогу!

ЦНАП Солонянської селищної ради отримав аптечки для надання першої домедичної допомоги

ЦНАП Солонянської селищної ради отримав аптечки першої домедичної допомоги і ліки. Дані медичні набори призначені для укомплектування фронт-офісу ЦНАП та віддаленого робочого місця у с. Василівка.

2 вересня - День нотаріату

Це свято людей, які своєю кропіткою повсякденною працею стверджують недоторканість конституційних прав і свобод громадян та непорушність букви й духу закону.