Щеплення проти дифтерії і правця потрібні як дітям, так і дорослим

Щеплення проти дифтерії і правця належать до переліку тих, які людина має робити не лише в дитячому віці, але й періодично повторювати упродовж усього життя. Відповідно до Національного календаря профілактичних щеплень, вакцинацію від дифтерії і правця здійснюють:

Від сьогодні в Україні заборонено будь-яке куріння у громадських місцях

Від сьогодні в Україні набрала чинності заборона на куріння електронних сигарет та кальянів у приміщеннях та громадських місцях, а також - закриття всіх місць для паління у приміщеннях на підприємствах.

Допоможемо разом внутрішньо переміщеним особам у пошуках житла

До Солонянської громади продовжують прибувати внутрішньо переміщені особи з регіонів, охоплених активними бойовими діями. Вони потребують прихистку. Тож прохання до всіх, хто має можливість надати їм житло для тимчасового проживання – повідомляти до відділу містобудування, архітектури та житлово-комунальних послуг за номером телефону 097-29-42-127 Олена Вікторівна Коновалова. Або ж можна написати на електронну адресу відділу arhsolone@gmail.com