Щиро вдячні Програмі ULEAD з Європою / ULEAD with Europe за постійну підтримку та допомогу

З перших днів повномасштабного вторгнення російських окупантів на українську землю наша громада приймає та допомагає влаштуватися на новому місці тим, хто покидає рідні міста й села. Ми забезпечуємо прихисток досить великій кількості вимушено переміщених осіб.

Служба у справах дітей інформує: про проведення планового рейду

Вчора, 3 травня, службою у справах дітей Солонянської селищної ради спільно з інспектором сектору ювенальної превенції ДРУП ГУНП у Дніпропетровській області та поліцейським офіцером громади проведено рейд у сім’ї, діти, яких перебувають на обліку, як такі, що опинилися у складних життєвих обставинах у с.Сурсько-Михайлівка та с.Аполлонівка.

АТ "ДНІПРОПЕТРОВСЬКГАЗ" нагадує про необхідність передачі лічильників газу

Передавати їх варто з 1 по 5 число травня. Споживачів, які тимчасово залишили своє житло і, відповідно, не користуються газом, просимо за можливості продублювати попередньо передані показання у цей самий період.

Довідку про несудимість знову можна отримати онлайн

Отримати витяг про відсутність судимості можна за лічені хвилини у режимі онлайн. Про це повідомив заступник міністра внутрішніх справ України Ігор Бондаренко Отримати документ можна за посиланням https://vytiah.mvs.gov.ua/app/landing Потрібно лише увійти до «Особистого кабінету» за допомогою кваліфікованого електронного підпису та подати запит. Витяг про відсутність судимості може знадобитися для:

До уваги учасників НМТ: не пропустіть  СМС-повідомлення

До уваги учасників НМТ: не пропустіть СМС-повідомлення

Упродовж найближчих двох-чотирьох днів, особи, які створювали реєстраційні картки учасників ЗНО, отримають  смс-повідомлення від Centr_ZNО,  де буде зазначено прізвище  потенційного учасника національного мультипредметного тесту, а також логін та пароль – дані для входу на Інформаційну сторінку.