Шановні жителі Солоного!

Шановні жителі Солоного! В понеділок 27.06.2016 року о 8-00 годині буде проводитися прибирання стадіону "Колос". Просимо Всіх не байдужих людей прийти на цей захід. У кого не має інвентарю для прибирання – надамо, у кого є приходьте з ним. Прийдемо самі – Всі хто переймається подальшою долею стадіону, будемо Вам раді. Чекаємо на Вашу підтримку! Почнімо відроджувати стадіон!!!

МАЙБУТНЄ СТАДІОНУ

Солоянська селищна рада прийняла від Солонянської районної ради стадіон "Колос".

Робоча нарада "Як забезпечити якісні освітні послуги?"

23 травня начальником соціально-гуманітарного відділу виконавчого комітету Грековою І.В. за участю селищного голови Копейко М.М., депутатів та директорів загальноосвітніх навчальних закладів  селищної ради була проведена робоча нарада щодо забезпечення якісних освітніх послуг в навчальних закладах об’єднаної територіальної громади.