ДТЕК інформує про планове відключення електроенергії 24 жовтня

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК Дніпровські електромережі" планує проведення профілактичних робіт у межах Сoлoнянської громади.

У селі Оріхове влаштовано зупинку громадського транспорту

У селі Оріхове влаштовано зупинку громадського транспорту. Тепер очікування шкільного автобусу для учнів стане зручнішим, безпечним та комфортним. Місце влаштування зупинки обрали самі мешканці. Працюємо далі!

Запрошуємо на історико – краєзнавчий квест «Стежками Солонянщини» з нагоди Дня народження Солонянської громади

Вже цієї суботи наша громада святкує свій День народження! А день народження - це завжди свято! Тому Молодіжна рада вирішила організувати історико – краєзнавчий квест «Стежками Солонянщини» з нагоди Дня народження Солонянської селищної територіальної громади!

Дніпропетровська філія "Газмережі": кожна гривня рятує опалювальний сезон

На календарі 19 жовтня! А отже, у мешканців Дніпропетровської області є ще час сплатити за розподіл газу! Сьогодні кожна оплата - це внесок у стабільну роботу газорозподільної системи області та підготовку до майбутнього опалювального сезону. Дніпропетровська філія "Газмережі" здійснює усі заходи, аби споживачі газу області мали тепло в домівках, попри війну.