Дніпропетровська філія «Газмережі»: які дані треба вказувати під час оплати за розподіл газу

Споживачі Дніпропетровщини час від часу звертаються до газорозподільної компанії з запитанням: чи не «загубились» мої кошти за розподіл газу? Аби уникнути подібних неприємностей, Дніпропетровська філія «Газмережі» нагадує, що під час здійснення платежів обов’язково необхідно:

ДТЕК інформує про планове відключення електроенергії 28 жовтня

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК Дніпровські електромережі" планує проведення профілактичних робіт у межах Сoлoнянської громади.

Не пропустіть Радіодиктант національної єдності-2023

Радіодиктант національної єдності-2023 відбудеться вже цієї п'ятниці, 27 жовтня, у День української писемності та мови, який, згідно з указом Президента України, відтепер відзначатиметься саме цього дня. Досі цей день відзначали 9 листопада.

ДТЕК інформує про планове відключення електроенергії 27 жовтня

Триває опитування для жителів Солонянської громади щодо розвитку підприємницької діяльності бізнесу

Шановні мешканці, метою даного опитування є визначення певних проблем та шляхів їх вирішення для розвитку підприємницької діяльності на території Солонянської громади.