«Велесова ніч», як це було?

28 жовтня Молодіжна рада Солонянської громади спільно з лідерами 9-11 класів організовувала та провела «Велесову ніч», на якій молодь нашої громади мала змогу поспілкуватися, потанцювати, взяти участь у конкурсі костюмів, а головне весело провести час та отримати позитивні емоції.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі оголошення

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (Ідентифікатор закупівлі UA-2023-10-27-009808-a)

ДТЕК інформує про планове відключення електроенергії 3 листопада

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК Дніпровські електромережі" планує проведення профілактичних робіт у межах Сoлoнянської громади.

ДТЕК інформує про планове відключення електроенергії 1 та 2 листопада

ДТЕК інформує про планове відключення електроенергії 30 жовтня