Пенсійний Фонд України анонсує проведення "Прямої телефонної гарячої лінії" 23 травня

До уваги жителів громади! Відділ обслуговування громадян № 6 (сервісний центр) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області повідомляє, що 23 травня 2023 року з 10:00 до 11:00 за телефоном 073 432 82 78 відбудеться «Пряма телефонна гаряча лінія».  На питання відповідатиме начальник сервісного центру Підодвірна Віра Сергіївна.

соцзахист

Щиро дякуємо благодійникам!

17 травня внутрішньо переміщені особи, які проживають у місцях компактного поселення «Солонянська лікарня» та кафе «Світлана» отримали допомогу від благодійного фонду «СНАЙПЕР» спільно із OM Ukraine у вигляді продуктових наборів.

Створюємо безпековий простір разом

Найважливіше завдання у воєнний час – навчити дитину уникати небезпечної ситуації та вміти правильно поводитись у випадку її виникнення.

ДТЕК інформує про планове відключення електроенергії 21 травня

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК Дніпровські електромережі" планує проведення профілактичних робіт у межах Сoлoнянської громади.

18 травня в Україні відзначають День резервіста

Резервісти - це громадяни України, які в добровільному порядку проходять службу у військовому резерві Збройних Сил України, інших військових формувань і призначені для їх комплектування у мирний та воєнний час.