актуально для ВПО

19 травня відбулась координаційна зустріч Ради ВПО при Солонянській селищній раді

19 травня відбулась координаційна зустріч Ради внутрішньо переміщених осіб при Солонянській селищній раді спільно із представниками благодійного фонду «Стабілізейшн Суппорт Сервісез»

ДТЕК інформує про планове відключення електроенергії 23 травня

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК Дніпровські електромережі" планує проведення профілактичних робіт у межах Сoлoнянської громади.

Новий серіал «Публічні службовці» розкриє таємниці успішної співпраці з владою і законом!

Ви завжди хотіли зрозуміти, хто такі публічні службовці і чим вони відрізняються від державних службовців? Як потрапити на цю важливу посаду? Відповіді на ці запитання очікують на вас у серіалі «Публічні службовці» на платформі Дія.Освіта.

В Солонянській громаді стартували засідання постійних комісій

Першою підготовку до 31 сесії Солонянської селищної ради розпочала постійна комісія з питань розвитку інфраструктури, комунальної власності, житлово-комунального господарства та благоустрою територій.

Видано чергову гуманітрану допомогу від Дніпровської Районної Організації Товариства Червоного Хреста України

ДТЕК інформує про планове відключення електроенергії 22 травня