ДТЕК інформує про планове відключення електроенергії 27 та 28 травня

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК Дніпровські електромережі" планує проведення профілактичних робіт у межах Сoлoнянської громади.

Відкрито реєстрацію на безкоштовний мінікурс та акселераційну програму для підприємців «Адаптивні стратегії бізнесу в умовах воєнного стану»

Всеукраїнська Асоціація ОТГ та Новоукраїнська міська територіальна громада відкриває реєстрацію на безкоштовний мінікурс та акселераційну програму для підприємців «Адаптивні стратегії бізнесу в умовах воєнного стану». Старт мінікурсу 24.05.2023 року.

Щорічно 23 травня в Україні відзначається День Героїв

Це день шани всіх українців, які присвятили своє життя боротьбі за свободу та незалежність України, це свято величі духу українських воїнів, які є символом нескореності української нації і тих, хто прямо зараз бореться проти російської армії за нашу свободу.

ДТЕК інформує про планове відключення електроенергії 25 та 26 травня