Відбувся «круглий стіл» з батьками-вихователями та прийомними батьками на тему: «Профілактика емоційного вигорання»

Сьогодні, 29 травня, працівники «Центру надання соціальних послуг» спільно із представником служби у справах дітей Дніпровської райдержадміністрації організовали та провели «круглий стіл» з батьками-вихователями та прийомними батьками на тему: «Профілактика емоційного вигорання».

НМТ - Запрошення вже у персональному кабінеті

Український центр оцінювання якості освіти нагадує, що у зареєстрованих учасників основних сесій вже з’явилася можливість завантажити зі своїх персональних сторінок запрошення, у яких зазначено дату, час (за Києвом) і місце проведення НМТ. Основна сесія НМТ буде проводитися у дві зміни: перша - о 10:00, друга – о 15:00.

Навіщо бізнесу «хмара»? Старт вебінарного проєкту для підприємців

6 червня розпочинається новий вебінарний проєкт «Хмарні технології як шлях до інновацій та росту бізнесу». Допомагаємо українським підприємцям дізнатися про «хмарні» можливості для побудови бізнесу, оптимізації роботи, посилення безпеки й підвищення конкурентоспроможності.

ДТЕК інформує про планове відключення електроенергії 1 та 2 червня

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК Дніпровські електромережі" планує проведення профілактичних робіт у межах Сoлoнянської громади.

ДТЕК інформує про планове відключення електроенергії 30 та 31 травня