Фонд соціального страхування України інформує: Затримка у фінансуванні лікарняних буде скорочена

Від початку війни, у березні-вересні, Фонд соціального страхування України недоотримав понад 5 мільярдів гривень частки ЄСВ відносно планових показників. Водночас, виплати лікарняних, декретних і страхових виплат не призупинялись Фондом ні на день та продовжують фінансуватись у повному обсязі. Однак перевищення потреби у видатках на страхові виплати і допомоги над фактичними доходами, на жаль, призвело до затримки фінансування матеріального забезпечення на близько 57 робочих днів.

Долучились до кулінарного змагання із ліплення вареників «Варенечний Пан». Всі наліплені вареники передали нашим Захисникам у шпиталь

Сьогодні, 22 жовтня, Солонянська громада долучилася до кулінарного змагання із ліплення вареників «Варенечний Пан». Мета змагання – усі наліплені вареники передати нашим Захисникам у шпиталь.

Заощаджуйте електрику, аби мати її завтра

«У нашій області почалися аварійні відключення електрики. Енергосистема країни не витримує навантаження після ранкових ударів росіян. Тотальна економія! Це необхідність. Вона має стати правилом нашого життя», - повідомив Валентин Резніченко, голова Дніпропетровської облдержадміністрації.