Взаємодія органу пробації з партнерськими організаціями

В рамках узгодженого плану на базі Дніпровського районного сектору №2 філії Державної установи «Центр пробації» у Дніпропетровській області, 25 липня 2022 року відбулася чергова робоча зустріч та консультування клієнтів пробації з фахівцем організації-партнера, Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Солонянської селищної ради, завідувачем відділенням соціальної роботи Анною СТИК.

Як отримати та сплатити рахунок за газ новим клієнтам Нафтогазу

З 1 травня 2022 року до реєстру клієнтів ГК «Нафтогаз України» включено 8,8 млн українських домогосподарств. Нові клієнти будуть отримувати послуги за однією з найвигідніших цін на ринку - 7,96 грн/куб. м (з ПДВ, без вартості транспортування).

Три способи отримати нове пенсійне посвідчення

Відділ обслуговування громадян № 6 (сервісний центр) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області інформує, що людина, яка виходить на пенсію, разом зі статусом пенсіонера отримує і відповідний документ — пенсійне посвідчення. Органи Пенсійного фонду України видають цей документ кожному пенсіонеру на підставі заяви на виготовлення пенсійного посвідчення.