Солонянська громада отримала гуманітарну допомогу від Всеукраїнського Благодійного фонду Серце до Серця

Солонянська селищна рада висловлює слова щирої вдячності за гуманітарну допомогу волонтерам медико-логістичного центру Серце до серця, які в стислі терміни надіслали такі вкрай необхідні для воїнів Збройних Сил України ліки. Першу частину медикаментів вже передали хлопцям на фронт, під Барвінкове. Решту ліків в суботу буде передано волонтерам.

З Днем резервіста України

Сьогодні ми вітаємо справжніх патріотів нашої держави — високопрофесійних воїнів, які, перебуваючи в оперативному резерві, готові у будь-який момент поповнити лави Збройних Сил України та інших військових формувань.