Національне оповіщення від ДСНС

Спільно з мобільними операторами Київстар, Vodafone, lifecell ДСНС продовжує розгортання системи оповіщення із використанням технології Cell broadcast

АТ "Дніпропетровськгаз" закликає клієнтів бути пильними і не потрапляти до рук шахраїв

Нещодавно на Дніпропетровщині були зафіксовані випадки шахрайства за участю псевдо-газовиків. Злодії представлялись працівниками газової компанії та потрапляли до помешкань жителів області для вигаданої перевірки лічильників газу. Зазвичай злодії приходили до людей похилого віку, і звичайно, не виконавши жодних робіт, залишали будинки з награбованим.

Скористайтесь освітнім чат-ботом

17 квітня 2022 року команда Міністерства освіти і науки України за підтримки Швейцарії у партнерстві зі Швейцарсько-українським проєктом DECIDE (Decentralization for Improved Democratic Education) презентувала освітній чат-бот EducationUaBot https://t.me/EducationUaBot.

Міністерство внутрішніх справ України інформує

У МВС запрацював сервіс vytiah.mvs.gov.ua, за допомогою якого громадяни України можуть отримати електронну послугу замовлення витягу з інформаційно-аналітичної системи «Облік відомостей про притягнення особи до кримінальної відповідальності та наявності судимості».

Важлива інформація для осіб з інвалідністю

Кабінет Міністрів України прийняв розроблену МОЗ постанову, яка дозволяє продовжити дію інвалідності особам, у яких строк інвалідності закінчився у період воєнного стану.