Родині нашого воїна потрібна допомога!

Поки наш незламний воїн Чуб Іван Вікторович виборює право України на свободу та мирне життя, у його родині сталася біда - 25 березня 2022 року у селі Перше Травня відбулось займання будинку, в результаті якого повністю згоріла покрівля та частково пошкоджені стіни. Родина воїна – дружина Губанок Оксана Олексіївна та його троє малолітніх дітей залишились без житла.

Звернення селищного голови "Аби Великдень був безпечним"

Шановні жителі громади, всі ми готуємось до зустрічі Великодня, встановленого на честь Воскресіння Ісуса Христа. Це світле свято має давні традиції, але нам вкотре доводиться відзначати його у надзвичайних умовах.

Разом ми сила! Переможемо!

Людські взаємини неможливо уявити без проявів турботи і допомоги, особливо коли ця допомога йде від щирого серця.

Змістовно від МОЗ: Ротавірусна інфекція: «кишкова» інфекція, якій можна запобігти

Перебування у місцях скупчення людей і обмежений доступ до чистої води є причинами появи «кишкових» захворювань. Майже всі вони легко передаються від людини до людини, а отже є особливо небезпечними під час війни.

В рамках підготовки до сесії в Солонянській громаді стартували засідання постійних комісій

В рамках підготовки до 23 сесії Солонянської селищної ради стартували засідання постійних комісій. Сьогодні, 20 квітня 2022 року, над питаннями порядку денного працювали 2 профільні комісії: комісія з питань розвитку інфраструктури, комунальної власності, житлово-комунального господарства та благоустрою територій та  комісія з питань регулювання земельних відносин, містобудування та охорони навколишнього природного середовища.