Футбольний світ продовжує підтримувати Україну

Українські діти, в тому числі вихованці комунального закладу «Малий груповий будинок» Солонянської селищної ради, які у зв’язку з війною, на жаль, перебувають не вдома, 25 квітня відвідали благодійний футбольний матч, який провів «Шахтар» з «Антальяспором» на стадіоні «Анталья Арена» у Туреччині. Перед початком гри разом із українською співачкою Олею Поляковою виконали гімн України.

Чорнобиль – це наші біль і пам’ять… У Солонянській громаді з нагоди 36-ої річниці вибуху на ЧАЕС відбулося вшанування пам’яті ліквідаторів та загиблих

Сьогодні виповнилося 36 років з моменту аварії. Це день пам'яті про найбільшу екологічно-гуманітарну катастрофу та вшанування героїзму пожежників, військовослужбовців, учених, медиків, які брали участь у ліквідації наслідків аварії.

Воєнний злочин: сексуальне насильство під час війни

Євромайдан SOS та Асоціація правників України підготували пам'ятку для людей, які пережили сексуальне насильство на війні, або стали свідком цього воєнного злочину, або їм довірилася людина, яка через це пройшла.

ЦНАП Солонянської селищної ради працює, щоб ви могли отримувати послуги вчасно

Щодня (з понеділка по п’ятницю) за адресою смт Солоне, вул. Строменка, 5-А ЦНАП Солонянської селищної ради приймає документи для надання послуг жителям громади та людям, які отримали тут прихисток.

У Великодню ніч в усій Дніпропетровській області комендантська година діятиме

Термінове рішення! УВАГА! У передпасхальну ніч в усій Дніпропетровській області комендантська година діятиме з 23.00 суботи 23 квітня до 5.00 неділі 24 квітня. У цей час виходити на вулицю заборонено.

7 правил безпечного Великодня

Невдовзі світле свято Великодня. Аби не затьмарити собі свята слід  дотримуватися основних правил безпеки: