Щиро дякуємо нашим благодійникам!

Ми живемо і будемо жити під блакитно-жовтим прапором! Тому що Україна має величезну армію захисників. І вона складається не тільки з військових. До неї належать всі, хто робить свій внесок у Перемогу!

Оновлено застосунок «Повітряна тривога»

Даний застосунок оперативно за допомогою звукового сигналу повідомляє про початок та кінець повітряної тривоги у конкретній громаді. Розробники модернізували програму, щоб вона не лише сповіщала про повітряну тривогу, а й надсилала сповіщення про вуличні бої та загрозу артобстрілу поруч з вами.

30 квітня пройде благодійний футбольний турнір "На підтримку ЗСУ"

Від імені футбольного колективу "Темп" запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у благодійному футбольному турнірі "На підтримику ЗСУ"! Ми зможемо не лише позмагатись в такий непростий час, а й зібрати кошти, які потім передамо одному із формувань наших Збройних Сил. Потім обов'зково відзвітуємо!

Гуманітарна допомога для мешканців громади

Воєнні події стали початком активної роботи нашої громади у підтримці внутрішньо переміщених осіб, які прибувають із постраждалих від бойових дій сусідніх областей, міст і сіл України. Щодня допомагаємо переселенцям переживати війну з можливим комфортом, ситістю та інформаційною підтримкою.