Захищаючи Батьківщину, загинув воїн із Солоного Олександр Резніченко

Солонянщину знову сколихнула сумна звістка... Загинув ще один вірний Захисник України - Резніченко Олександр Володимирович. Герой проживав у Солоному. У липні 2014 року пішов добровольцем в зону АТО. Смерть вирвала з наших рядів справжнього патріота, відданого захисника України, героя АТО. 31 березня 2022 року на сорок восьмому році обірвалося життя воїна, який до останнього подиху стояв на захисті Батьківщини, не даючи ворогу змоги загарбати хоча б клаптик рідної землі.

Карантин продовжено до 31 травня 2022 року

Відділ  цивільного захисту, мобілізаційної, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами  Солонянської селищної  ради на виконання постанови КМУ № 229 від 23.02.2022 року, якою внесено зміни до постанови КМУ № 1236 від 9 грудня 2020 року, розпорядження начальника обласної військової адміністрації від 31.03.2022 №Р-89/0/527-22 «Про внесення змін до розпорядження голови облдержадміністрації від 12 березня 2022 року №Р-185/0/3-20» https://cutt.ly/LDFKNgK   та  розпорядження селищного голови від 31.03.2022 №Р-61 «Про внесення змін до розпорядження селищного голови від 12 березня 2020 року №Р-55» https://cutt.ly/VDFKz7V   інформує населення Солонянської  громади про продовження карантину з 31 березня до 31 травня цього року.

Захищаючи Батьківщину, загинув воїн з с. Аполлонівка Роман Шевченко

Знову важкі втрати для нашої громади... З глибоким сумом та болем в серці повідомляємо, що Солонянська громада втратила ще одного відданого Захисника України Шевченка Романа Олександровича, жителя с. Аполлонівка.

Дякуємо за допомогу! Разом ми сила!

Висловлюємо щиру вдячність президенту ТОВ «Агро-Овен» Заворотньому Віктору Петровичу та директору Могильному Петру Олександровичу за надану продукцію підприємства, яка забезпечує потреби людей, що опинились в складних життєвих обставинах, вимушених переселенців, воїнів територіальної оборони і військовослужбовців ЗСУ.