Про новації у застосуванні РРО та ПРРО розповідали представникам бізнесу громади

18 лютого 2022 року в залі засідань Солонянської селищної ради відбулося навчання у форматі Zoom-конференції за темою "Новації у застосуванні РРО/ПРРО", за організацією Солонянської ДПІ, Правобережної ДПІ, Шевченківської ДПІ, Соборної ДПІ та керівників структурних підрозділів Головного управління ДПС у Дніпропетровській області.

Продовжуємо оновлювати матеріально-технічну базу закладів освіти

З 1 січня українські заклади освіти перейшли на оновлене меню. З метою організації харчування дітей згідно нових норм – за кошти місцевого бюджету в усі школи та садочки громади закупили блендери. Адже наші діти мають якісно харчуватися, а працівники харчоблоків працювати з додержанням усіх санітарно-гігієнічних правил.