Дніпропетровськгаз нагадує мешканцям області про необхідність передачі показань лічильника

Задля уникнення розбіжностей в частині розрахунків за спожитий природний газ та відповідно до Кодексу газорозподільних систем кожний споживач зобов’язаний щомісяця станом на 1 число знімати показання лічильника та до 5 числа передавати їх газорозподільній компанії. Відтак клієнти будуть сплачувати лише за використаний обсяг газу та контролювати свої витрати.

Розпочалася реєстрація на ЗНО-2022

Заявки на основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання приймають до 9 березня. Обрати можна до 5 дисциплін. Серед обов’язкових – українська мова та література, математика, історія України або іноземна мова.

Дніпровський районний сектор № 2 філії Державної установи «Центр пробації» у Дніпропетровській області інформує

1 лютого 2022 року за спільної ініціативи персоналу Дніпровського районного сектору № 2 філії Державної установи «Центр пробації» у Дніпропетровській області та Солонянської селищної ради була проведена робоча зустріч із заступником селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Солонянської селищної ради Едвардом Штогріним.