На початку року навчання щодо створення і реалізації проєктів шкільного громадського бюджету пройшли відповідальні представники шкіл нашої громади, тепер – настала черга школярів.

Минулого тижня учні із 12 шкіл, де запрацював цей потужний інструмент, продукували цікаві ідеї та відпрацьовували етапи проведення ШГБ. Фасилітатори шкіл допомагали їм визначити основні проблеми та знайти шляхи їх вирішення. Учні дискутували, висловлювали свої ідеї та навчилися відстоювати власну позицію у команді.

Попереду на школярів чекає навчання про те, як складати бюджет проєкту і як ефективно провести інформаційну кампанію.

У дітей багато цікавих ідей та пропозицій. Віримо, що ШГБ дозволить учням не лише вирішувати як саме розподіляти кошти на проєкти, але і навчитись основним правилам проєктного менеджменту. Адже це справді дієвий інструмент.

Будуючи день сьогоднішній- готуємо день завтрашній.