І знову сум, і знову біль. Ще одна тяжка втрата для Солонянської громади.

З глибоким болем повідомляємо, що Солонянщина втратила ще одного Героя і вірного сина України – Валентина Денисовича Петуйкіна, який мешкав у с. Апполонівка. Сім довгих місяців ми до останнього сподівались і не втрачали надію. Але, на жаль….

Солонянська селищна рада, усі земляки висловлюють щирі слова співчуття рідним та близьким загиблого Захисника. Разом з Вами схиляємо голови у глибокій скорботі.

Прощання з Героєм відбудеться завтра, 3 листопада, о 13:00 за адресою с. Апполонівка, вул. Військове містечко, 18, кв. 4. Приходьте, щоб віддати шану та гідно провести Захисника в останню путь.

Ми завжди будемо пам'ятати та шанувати подвиг наших земляків, які поклали життя, захищаючи територіальну цілісність та суверенітет нашої держави. Памʼятаймо, якою великою ціною дається наша перемога…

Спочивай з миром, Герою України! Не забудемо! Не пробачимо!