Фото без описуСелищний голова та виконавчий комітет Солонянської селищної ради висловлюють щиру вдячність усім, хто в умовах карантину, долучився до підготовки та здійснення заходів, присвячених 75 річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Це прибирання і упорядкування території селища та пам’ятних місць, декорування квіткової клумби біля меморіального комплексу, реставрація пам’ятних знаків і меморіальних комплексів, монтаж державної символіки по вулиці смт Солоне і т.д.

Висловлюю подяку:

Морозу Павлу Григоровичу, начальнику ПАТ "ДТЕК Дніпрообленерго" Солонянський РЕМ

Лябіну Сергію Олександровичу, провідному інженеру АТ "Оператор газорозподільної системи "ДНІПРОПЕТРОВСЬКГАЗ"

Кузнєцовій Валентині Іванівні, ПП «Кузнєцова»

Зайвому Олександру Романовичу, директору ТОВ Солонянського заводу «Металіст»

Сидоренко Вірі Дмитрівні, директору ТОВ «Ритуал»

Тоїчкіну Роману Сергійовичу, директору ПП «Дорбудстрой Сервіз Плюс»

Лобаченку Миколі Миколайовичу, ФОП «Лобаченко»

Яценко Ірині Валеріївні, ФОП «Квіткарня», громадському активісту

Дякуємо жителям та гостям громади, що завітали до пам’ятних знаків, меморіалів та братських могил, чим засвідчили свою повагу та вдячність загиблим та померлим воїнам, жертвам війни.

Спільними зусиллями ми можемо зробити дуже багато для нашої рідної громади.