ДТЕК інформує про планове відключення електроенергії 21 серпня

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК Дніпровські електромережі" планує проведення профілактичних робіт у межах Солонянської громади.

Солонянщина продовжує читати!

15 серпня в Солонянській бібліотеці відбулася презентація книги «Через тернії до Перемоги» нашої землячки з Дніпропетровщини – Зінаїди Грушко-Колінько, авторки віршів і прози на теми життя свого народу.

Державна податкова служба України Головне управління ДПС у Дніпропетровській області інформує:

У зв’язку із набранням чинності 01.08.2023 Закону України від 30 червня 2023 року №3219-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану», яким, зокрема, внесено зміни до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі – Закон), зокрема, з 1 серпня 2023 та з 1 жовтня 2023 року у разі встановлення контролюючими органами факту непроведення розрахункових операцій через РРО/ПРРО з фіскальним режимом роботи, будуть застосовуватись фінансові санкції, передбачені п.1 ст. 17 Закону.

Послуги у сфері сільського господарства — на Гіді

Займаєтеся сільським господарством та не хочете шукати державні сервіси в десятках установ? Дізнавайтеся, де отримати компенсацію на купівлю сільськогосподарської техніки або державну підтримку для виробників картоплі не виходячи з дому. Знаходьте необхідний сервіс за кілька кліків на Гіді з державних послуг.

ДТЕК інформує про планове відключення електроенергії 19 серпня

В межах проєкту «Програма ЄС Міцні Регіони – Спеціальна програма підтримки України» Солонянська громада отримала міжнародну технічну допомогу

Ми отримали ноутбук та принтер, які входять до набору для обладнання гінекологічного кабінету. Комп’ютерну техніку вже передано до Солонянської лікарні. Найближчим часом ми отримаємо мобільний комплекс УЗД та кольпоскоп.