Графік засідань постійних комісій в рамках підготовки до 33 сесії Солонянської селищної ради

В рамках підготовки до 33 сесії Солонянської селищної ради, завтра відбудеться засідання постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, містобудування та охорони навколишього природного середовища.

Заборона на вилов риби скасовано! МОЖЛИВИЙ МОР РИБИ через аномальну спеку!

Дніпровське районне управління ГУ Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області інформує,  що  відповідно п.2  Протоколу  позачергового засідання № 45  Дніпропетровської регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій  від 07.08.2023  скасовано заборону на вилов риби та водних біоресурсів.

Повідомлення про планову діяльність щодо об'єкту "Нове будівництво птахоферми"

Повідомлення про планову діяльність щодо об'єкту "Нове будівництво птахоферми за адресою: Дніпропетровська область, Дніпровський район, Солонянська СТГ, смт Солоне, вул. Степова, 5. Майданчик №2", яке оприлюднено в єдиному реєстрі з ОВД за реєстраційним номером справи 20237310845.

ДТЕК інформує про планове відключення електроенергії 16 серпня

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК Дніпровські електромережі" планує проведення профілактичних робіт у межах Солонянської громади.

Cолонянщина продовжує читати

Днями в Надіївській та Аполлонівській бібліотеках-філіях відбулися читання та обговорення гостропсихологічних романів Люко Дашвар. Це твори, що спонукають читачів замислитися над поняттям «бути людиною», адже кожна книга письменниці заворожує емоційністю, надломами, бурями та життєвими трагедіями.