Висловлюємо щирі співчуття колезі Пекарській-Дорожко Наталії Юріївні з приводу смерті батька

Колектив Солонянської селищної ради висловлює щирі співчуття колезі Пекарській-Дорожко Наталії Юріївні та всій її родині з приводу смерті батька Пекарського Юрія Івановича.

Дніпропетровськгаз нагадує про необхідність передачі показань лічильників газу

Газорозподільна компанія чекає від мешканців області показання приладів обліку газу. Їх необхідно передавати вчасно, а саме - у період з 1 по 5 травня. Пам’ятайте, що вчасно передані дані гарантують точність ваших майбутніх нарахувань

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області інформує!

З 01 травня 2023 року застосовується нова редакція податкової декларації з податку на додану вартість, затверджена наказом Міністерства фінансів України від 28 грудня 2022 року № 463! Перший звітний (податковий) період, за який подається оновлена декларація – квітень 2023 року!

ДТЕК інформує про планове відключення електроенергії 4 та 5 травня

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК Дніпровські електромережі" планує проведення профілактичних робіт у межах Сoлoнянської громади.