ДТЕК інформує про планове відключення електроенергії 30 квітня та 1 травня

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК Дніпровські електромережі" планує проведення профілактичних робіт у межах Сoлoнянської громади.

Відбулось засідання 30 сесії Солонянської селищної ради

Сьогодні, 27 квітня, відбулось засідання 30 сесії Солонянської селищної ради. У роботі сесії взяло участь 18 депутатів. На порядок денний було винесено 78 питань, які детально опрацьовувались попередньо на засіданнях постійних комісій.

Відбувся майстер-клас з виготовлення «Маку – пам’яті»

Напередодні Дня пам'яті та примирення в Музеї історії відбувся майстер-клас з виготовлення «Маку – пам’яті» - символу пам’яті загиблих у Другій світовій війні. Присутні працювали з матеріалом фоаміраном, підбирали відтінки кольорів та створювали форми пелюсток.

Пенсійний Фонд України анонсує проведення "Прямої телефонної гарячої лінії" 28 квітня

Відділ обслуговування громадян № 6 (сервісний центр) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області повідомляє, що 28 квітня 2023 року з 10-00 до 11-00 за телефоном 073 432 82 78 відбудеться «Пряма телефонна гаряча лінія».

ДТЕК інформує про планове відключення електроенергії 29 квітня