Відбулась онлайн-майстерка для педагогів Солонянської громади «Технології дистанційної освіти для навчання, мотивації та комунікації учнів»

Три роки освітяни активно опановують цифрові інструменти, створюють інтерактивні вправи, організовують з учнями групові форми роботи. Та питання використання технологій онлайн-освіти залишається для педагогів актуальним і важливим.

Дніпровське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області повідомляє «Обережно-сальмонельоз!»

У Дніпропетровській області через неякісні суші у березні 2023 року стався спалах сальмонельозу. Мешканці у місті Кам’янське та колишнього Петриківського району отруїлися неякісними сушами на виніс. В результаті інтоксикації постраждало 13 осіб, у т.ч. 5 дітей віком до 17 років. Захворілі були госпіталізовані до інфекційних відділень міських лікарень Кам’янського у стані середньої важкості з різними проявами розладу роботи шлунково-кишкового тракту, підвищенням температури тіла.

ДТЕК інформує про планове відключення електроенергії 5, 6 та 7 квітня

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК Дніпровські електромережі" планує проведення профілактичних робіт у межах Сoлoнянської громади.