Безплатні юридичні консультації для ветеранів, ветеранок та їхніх родин

Якщо ви зіткнулися з несправедливістю, бюрократичним непорозумінням або просто не знаєте, як законно розвʼязати питання, що вас хвилює, – зверніться до кваліфікованих юристів Українського ветеранського фонду

Жительку Солоного Світлану Гамоту нагородили почесним званням «Мати-Героїня»

За материнську самовідданість, зразкове виховання дітей, забезпечення належних умов для їх всебічного розвитку, Указом Президента України багатодітний матері Світлані Гамоті присвоєно звання «Мати-Героїня»

20 травня спеціальний "піцамобіль" завітає до Аполлонівки

Волонтери шотландської благодійної організації Siobhans Trust Ukraine та «Благодійний фонд «М.Р.І.Я» MRIYA charity подорожують Україною та в рамках проєкту #makepizzanotwar безкоштовно пригощають усіх бажаючих смачною піцею та освіжаючою колою.

До Солонянської громади завітав "ДивоБус"

В рамках проєкту "Заходи гуманітарної допомоги і підтримки для зміцнення системи захисту та опіки дітей в Україні", який реалізовує БО Надія і житло для дітей спільно з Save the Children in Ukraine за підтримки Європейського Союзу, наші діти отримали незабутній день сповнений радості та веселощів.