ДТЕК інформує про планове відключення електроенергії 11 серпня

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК Дніпровські електромережі" планує проведення профілактичних робіт у межах Солонянської громади.

8 серпня відзначають своє професійне свято війська зв’язку Збройних Сил України

Шановні воїни-зв’язківці, працівники та ветерани військ зв’язку, щиро вітаємо вас з професійним святом! Бажаємо міцного здоров'я та стійкого морального духу, впевнених сил і бадьорої енергії, великих перемог над противником і величезних досягнень в житті!

Лист спекотних пропозицій для масштабування бізнесу бізнесу

Лист спекотних пропозицій для масштабування бізнесу

Запрошуємо взяти участь в освітній програмі з відбудови України, а також поїхати на найбільшу tech-виставку Японії, отримати контракт на постачання продукції за кордон, ознайомитись з дослідженням ринку органічної продукції Європи.

Східноий регіонального центру Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими інформує

Східний регіональний центр Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими інформує, що з грудня 2022 року Східний регіональний центр функціонує в м.Харків, який координує роботу Харківської, Донецької, Луганської, Запорізької, Дніпропетровської та Полтавської областей в напрямку надання допомоги родинам та близьким захисників та захисниць України, які потрапили в полон або зникли безвісти.