17.03.2018 року пройшли змагання з волейболу на кубок КЗ "Спорт для всіх" Солонянської селищної ради, серед дівчат. 
Перед початком гри в залі було дуже жваво. Глядачі займали свої місця , команди проводили розминку, а тренери давали настанови і поради. Бурхлива розминка показала суперникам і вболівальникам, що всі налаштовані на перемогу і готові до боротьби.
Всі гравці гідно боролися за перемогу. У підсумку перемогла команда "Юність" смт Солоне.

В результаті місця розподілилися наступним чином:

- 1 місце - команда "Юність" смт Солоне;

- 2 місце - команда "Освітяни" смт Солоне;

- 3 місце - команда "Фортуна" с.Кринички;

- 4 місце - команда "Мрія" с.Новопокровка.

23.12.2017 року в с. Василівка відбувся перший турнір з волейболу на кубок Комунального закладу «Спорт для всіх» Солонянської селищної ради. Участь у змаганнях брали команди:  «Авангард» смт. Солоне, «Метеор» с. Василівка, «Перспектива» смт. Солоне, «Асгард» смт. Солоне, «Вікторія» с. Широке.  Боротьба команд виявилася запеклою та цікавою. З перших хвилин показала свою майстерність команда  «Авангард» яка за підсумками  здобула перше місце та кубок переможців. За друге місце змагалися команди «Асгард» смт. Солоне та «Перспектива» смт. Солоне. Команда  «Асгард» виявилися спритнішою отже друге місце, третє  місце команда «Перспектива»,  четверте місце виборола команда «Вікторія», яка  продемонструвала командну гру та вольовий характер, п’яте місце за командою «Метеор» с. Василівка.  Вітаємо переможців та учасників! Дякуємо глядачам! 

Висловлюємо щиру  подяку за активну участь в проведенні волейбольного турніру Кучеренко Анастасії, Федосову Василю, старості  села Василівка Кінаш Олені Леонідівні, головному судді Шкоді Василю Івановичу, директору школи с.Василівка Сергієнку Володимиру Григоровичу за надане приміщення спортзалу, а також Лі Миколі, Батюку  Івану, Запаленому Олександру за смачне частування учасників  турніру.