A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Солонянська громада
Дніпропетровська область, Дніпровський район

СПИСОК ПРАЦІВНИКІВ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ СОЛОНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ (2020)

КЕРІВНИЦТВО

КОПЕЙКО

Михайло Мусійович

Селищний голова

ГРЕКОВА

Ірина Вікторівна

Перший заступник селищного голови 

ОБЕРЕМОК

Володимир Васильович

Заступник  селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Солонянської селищної ради

ШТОГРІН

Едвард Юрійович

Заступник  селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Солонянської селищної ради

ВЕРБОЛОЗ

Людмила Василівна

Секретар ради

 

ОМЕЛЮХ

Ірина Анатоліївна
Секретар керівника

 

КУЗЬМЕНКО

Людмила Анатоліївна

Головний спеціаліст з питань внутрішнього аудиту

СТАРОСТИ  СТАРОСТИНСЬКИХ ОКРУГІВ

 

СЛІПЧЕНКО

Віктор Володимирович

Староста

Аполлонівського старостинського округу

 

ЛАДИКА

Олег Анатолійович

Староста

Башмачанського старостинського округу

 

БЕРЕСТЕЦЬКА

Ольга Олексіївна

Староста

Василівського старостинського округу

 

СОРОКІНА

Олександра Вікторівна

Староста

Військового старостинського округу

 

ЯРОШЕНКО

Юрій Васильович

Староста

Кам'янського старостинського округу

 

ПЕКАРСЬКА-ДОРОЖКО

Наталія Юріївна

Староста

Микільського старостинського округу

 

СВИСТУНОВ 

Володимир Геннадійович

Староста

Письмечівського 

 старостинського округу

 

НЕДАЙВОДА

Наталія Дмитрівна

Староста

Привільнянського старостинського округу

 

СОКУР

Володимир Іванович

Староста

Сурсько-Михайлівського старостинського округу

 

ГУРІН

Володимир Васильович

Староста

Широчанського старостинського округу

ВІДДІЛ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ
 

СУПРУНЕНКО

 Вікторія Петрівна
Начальник відділу
 

СТІГАР

Віталій Анатолійович
Державний реєстратор реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб підприємців
 

АНДРЕЙЧЕНКО

 Ольга Павлівна
Державний реєстратор реєстрації  прав на нерухоме майно
ВІДДІЛ ОРГАНІЗАЦІЙНО-КАДРОВОЇ РОБОТИ, ДІЛОВОДСТВА ТА КОНТРОЛЮ

 

ДАРМОСТУК

Людмила Василівна

Начальник відділу

 

ТРАЙДУК

Наталія Василівна

Спеціаліст І категорії

 

АВРАМЕНКО

Тетяна Володимирівна

Спеціаліст 

 

СНІСАР

Алла Анатоліївна

Спеціаліст ІІ категорії

 

ЗІНЧЕНКО

Ольга Миколаївна

Діловод

ВІДДІЛ ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНОЇ РОБОТИ ТА КОМУНІКАЦІЙ
 

ГРЕКОВА

Вікторія Сергіївна
Начальник відділу
 

ГРИНЧУК

Світлана Олександрівна

Провідний спеціаліст
 

САЧКО

Артем Віталійович
Спеціаліст І категорії

ВІДДІЛ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ ТА ЗВІТНОСТІ

 

ЯКОВЛЄВА

Ольга Олексіївна

Начальник відділу, головний бухгалтер

 

ГОРПИНЯК

Валентина Миколаївна

Заступник начальника відділу

 

ТЕРЕНТЬЄВА

Надія Миколаївна

Головний спеціаліст

 

ШАТОХІНА 

Ірина Сергіївна

Провідний спеціаліст

 

ПОПЛАВСЬКА

Любов Михайлівна

Спеціаліст І категорії

 

ГОРБАТЕНКО

Тетяна Миколаївна

Спеціаліст І категорії

 

КУЧЕРЯВА

Вікторія Валеріївна

Спеціаліст І категорії

ФІНАНСОВИЙ ВІДДІЛ
 

ГОРПИНЯК

Світлана Миколаївна
Начальник відділу
 

ФІЛОНЕНКО

Олена Олегівна
Головний спеціаліст
  КОНДРАТЬЄВА Наталія Вікторівна Головний спеціаліст

Відділ земельних відносин

 

ТАРАН

Любов Олександрівна

Начальник відділу

 

КРЕПАК

Світлана Володимирівна

Спеціаліст І категорії

 

ЧАЙКА

Наталя Євгенівна
Спеціаліст І категорії

 

 

КОВАЛЕНКО

Юлія Валеріївна

Спеціаліст ІІ категорії

 

ТЮТЮРА

Юрій Вікторович
Спеціаліст ІІ категорії
 

ВОЛОШИНА

Вікторія Сергіївна
Спеціаліст ІІ категорії
 

КОНЯЄВА

Анна Анатоліївна
Спеціаліст ІІ категорії
 

ПОНОМАРЕНКО

Людмила Вікторівна
Спеціаліст ІІ категорії

 

ЧЕПІГА

Любов Олександрівна

Касир

Сектор комунальної власності

 

КОЛОМІЄЦЬ

Анна Орестівна

Завідувач сектору

 

ОЛІЙНИК

Юрій Олександрович

Спеціаліст І категорії

Юридичний відділ

 

ЛИСЕНКО

Сергій Васильович

Начальник відділу

 

ДЯКУН 

Андрій Григорович

Спеціаліст І категорії

Відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства

 

СЕРГЄЄВА

 Олена Василівна    

Начальник відділу

 

КОНОВАЛОВА

 Олена Вікторівна

Провідний спеціаліст з питань економічного розвитку та інвестицій

 

БОНДАР

Андрій Миколайович

Спеціаліст І категорії

 

САМОЙЛОВ

Олександр Вікторович

Спеціаліст І категорії

Відділ з питань цивільного захисту та мобілізаційної роботи

та взаємодії з правоохоронними органами

 

СІЯНКО

 Андрій Вікторович

Начальник відділу

 

ГЕНІНГ

Олександр Олександрович

Головний спеціаліст

 

ВОРЖАНСЬКИЙ

Віталій Віталійович

Спеціаліст І категорії

Відділ  «Центр надання адміністративних послуг»

 

ТЕРТИШНИЙ

Валерій Павлович

Начальник відділу

 

СИДОРЕНКО

Максим Юрійович

Адміністратор

 

БЕЗРУКАВА

Ірина Вікторівна

Адміністратор

 

РИБАЛЬЧЕНКО

Оксана Олександрівна

Адміністратор

 

АНУТДІНОВ

Василь Леонідович

Адміністратор

 

ЧЕРНЯК

Тетяна Михайлівна

Адміністратор

СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ

 

КОТЕНКО

Ірина Вікторівна

Начальник служби

 

ТЕКУТЬЕВА

Марина Миколаївна

Спеціаліст

ВІДДІЛ ОСВІТИ

 

РАТУШНЯК

 Алла Олександрівна

Спеціаліст І категорії

 

ГАРКУША

Ірина Сергіївна

Спеціаліст І категорії

 

НІМКО

Вікторія

Спеціаліст І категорії

ВІДДІЛ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ

 

ЗАЇКА

 Анна Анатоліївна

Начальник відділу

 

ШИЛІНА

Тетяна Анатоліївна

Головний спеціаліст

 

АНУТДІНОВА

Олена Миколаївна

Головний спеціаліст

ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ, ТУРИЗМУ,  МОЛОДІ ТА СПОРТУ

 

ШАРОВСЬКА

Марія Богданівна

Начальник відділу

 

ПІЛЬХОВСЬКИЙ

Ярослав Вікторович

Спеціаліст І категорії

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь