A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Солонянська громада
Дніпропетровська область, Солонянський район

СПИСОК ПРАЦІВНИКІВ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ СОЛОНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ (2017)

 

Прізвище, ім'я, по батькові

 

Посада

 

 

КОПЕЙКО

Михайло Мусійович                 

Селищний голова

 

СИДОРЕНКО

Любов Олександрівна

                                        

Заступник селищного голови по виконавчій роботі

 

КОСТЮКОВА

Тетяна Олександрівна                                       

Секретар ради

 

 

ЯРОШЕНКО

Юрій Васильович

Староста с. Кам’яне

 

КІНАШ

 Олена Леонідівна

Староста с. Василівка

 

ОБЕРЕМОК

Володимир Васильович

Староста с. Широке

 

ЛИТВИНЕНКО

Лілія Валентинівна

Староста с. Тритузне

 

СЛІПЧЕНКО

Віктор Володимирович

Староста с. Аполлонівка

 

КОНОВАЛОВА

 Олена Вікторівна

Провідний спеціаліст з питань економічного розвитку та інвестицій

 

СТІГАР

Віталій Анатолійович

Державний реєстратор (реєстрація юридичних осіб та фізичних осіб підприємців)

 

АНДРЕЙЧЕНКО

 Ольга Павлівна

Державний реєстратор (реєстрація  прав на нерухоме майно)

 

ВІДДІЛ ОРГАНІЗАЦІЙНО-КАДРОВОЇ РОБОТИ, ДІЛОВОДСТВА ТА КОНТРОЛЮ

ДАРМОСТУК

Людмила Василівна  

                                               

Начальник відділу 

 

БУДКЕВИЧ

Юлія Іванівна

Спеціаліст ІІ категорії

 

ЧЕРНЯК

Тетяна Михайлівна

Спеціаліст ІІ категорії

 

СНІСАР

Алла Анатоліївна

Спеціаліст

 

ТРАЙДУК

 Наталія Василівна

Спеціаліст І категорії

 

СУПРУНЕНКО

 Вікторія Петрівна

Спеціаліст І категорії з реєстрації фізичних осіб

 

САЧКО

Артем Віталійович

Спеціаліст І категорії з питань програмування та комп’ютерних технологій

 

БІЛОКОНЬ

Валентина Кирилівна

Діловод-архівіст

 

ВІДДІЛ З ПИТАНЬ ЮРИДИЧНОЇ РОБОТИ, КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

МЕЛЬНИК

 Поліна Петрівна

Начальник відділу 

 

ТИЩЕНКО

Ольга Миколаївна                                                

Спеціаліст І категорії

 

КОЛОМІЄЦЬ

Анна Орестівна

Спеціаліст І категорії

 

КРЕПАК

Світлана Володимирівна

Спеціаліст ІІ категорії

 

ЧАЙКА

Наталя Євгенівна

Спеціаліст ІІ категорії

 

ЧЕПІГА

Любов Олександрівна     

                                            

Касир

 

 

ФІНАНСОВО-ЕКОНОМІЧНИЙ ВІДДІЛ ТА БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ

ЯКОВЛЄВА

Ольга Олексіївна                                                       

Начальник відділу, головний бухгалтер

 

ГОРПИНЯК

Валентина Миколаївна

 

Провідний спеціаліст

 

ПОПЛАВСЬКА

Любов Михайлівна                                              

Спеціаліст І категорії 

 

ШАТОХІНА 

Ірина Сергіївна                                                 

Спеціаліст І категорії

 

ТЕРЕНТЬЄВА

Надія Миколаївна

Спеціаліст І категорії 

 

СИДОРЕНКО

 Наталя Миколаївна

Спеціаліст І категорії 

 

КУЧЕРЯВА

 Вікторія Валеріївна

Спеціаліст ІІ категорії

 

 ВІДДІЛ ОСВІТИ

ГРЕКОВА

 Ірина Вікторівна

Начальник відділу

 

ГРИНЧУК

Світлана Олександрівна

Спеціаліст І категорії

 

БОНДАР

 Андрій Миколайович

Спеціаліст І категорії

 

РАТУШНЯК

 Алла Олександрівна

Спеціаліст І категорії

 

СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ

КОТЕНКО

Ірина Вікторівна

Начальник служби

 

ТЕКУТЬЕВА

Марина Миколаївна

Спеціаліст

 

ВІДДІЛ МІСТОБУДУВАННЯ, АРХІТЕКТУРИ ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА

СЕРГЄЄВА

 Олена Василівна    

Начальник відділу

 

САМОЙЛОВ

 Олександр Вікторович

Спеціаліст ІІ категорії

 

ВІДДІЛ З ПИТАНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТА МОБІЛІЗАЦІЙНОЇ РОБОТИ

СІЯНКО

 Андрій Вікторович

Начальник відділу

 

ГЕНІНГ

Олександр Олександрович

Спеціаліст І категорії

 

gromada.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь